B0000
B0005
B0010
B0015
B0030
B0020


Všechny uveřejněné vizualizace jsou pouze ilustrativní a mohou se v průběhu času změnit.

Byt v 3.NP – mezonetový byt 120 m2, terasa 5 m2, sklep 20 m2 a 1x parkovací stání 

Mezonetový, světlý, střešní byt s obytnými místnostmi orientovanými na jih. Součástí bytu je i horní galerie v podkroví s výhledem na pražské Vysočany. Byt je součástí kompletně zrekonstruované prvorepublikové vily umístěné v rezidenční lokalitě Pod Krocínkou.

Dispoziční řešení spodního podlaží nabízí téměř čtyřicetimetrový obytný prostor s otevřenou kuchyní a jídelnou, menší terasou přístupnou z obytného prostoru, prostornou ložnici, pokoj. Dále je k dispozici komfortní koupelna s vanou, sprchovým koutem, dvojumyvadlem a toaletou, samostatná toaleta, šatna, technická místnost s přípravou na pračku a sušičku a vstupní hala. Horní podlaží nabízí galerii přístupnou vnitřním schodištěm vhodnou jako další ložnice/pokoj.

Byt je vybaven ve vysokém standardu, podlahy jsou v obytných místnostech masivní dřevěné dubové, použita jsou široká a dlouhá kartáčovaná prkna s olejovanou povrchovou úpravou, v koupelně, toaletě a technické místnosti je použita velkoformátová keramická dlažba a obklad v imitaci mramoru světlé barvy. Omítky jsou ve všech obytných místnostech sádrové.

Okna jsou s historickou profilací s dvojskly v šedé barvě včetně kovových historizujících okenních kliček od firmy Berant v matném niklu. Vstupní dveře do bytu jsou jednokřídlé, obložkové, kazetové, protipožární, vnitřní dveře v bytě jsou otočné, obložkové, kazetové ve světle šedé barvě. Koupelna je vybavena samostatně stojící designovou vanou z litého mramoru značky Polysan, klozety značky Laufen, baterie Hansgrohe, sprchový kout Huppe.

Vytápění je samostatným plynovým kondenzačním kotlem Vailant s nepřímotopným 120 l zásobníkem na TUV. U vstupu do bytu je videotelefon, v bytě jsou datové rozvody pro TV a CETIN, součástí je rozvod elektronického zabezpečovacího zařízení s pohybovými čidly s klávesnicí u vstupu. Pro zvýšení komfortu a tepelné pohody je v bytě provedena příprava na osazení klimatizace.

Součástí bytu je jedno venkovní parkovací stání umístěné na vlastním pozemku za rolovacími garážovými vraty a velmi prostorný sklep v umístěný v suterénu, kam se vám vejde veškeré vaše sportovní vybavení a mnoho dalšího.

3.NP

Máte zájem o tento byt? Ozveme se Vám...