B0005
B0010
B0000
B0015
B0030
B0020


Všechny uveřejněné vizualizace jsou pouze ilustrativní a mohou se v průběhu času změnit.

Byt v 1.NP - byt 111 m2, střešní terasa 50 m2, zahrada 97 m2, sklep 20 m2 a 1x parkovací stání.   

Prostorný, světlý a tichý byt, s obytnými místnostmi orientovanými na jih. Součástí bytu je velká terasa umístěná na střešní zahradě s výhledem na pražské Vysočany, soukromá zahrada, jedno parkovací stání a nadstandardně velký sklep. Byt je součástí kompletně zrekonstruované prvorepublikové vily umístěné v rezidenční lokalitě Pod Krocínkou.

Dispoziční řešení nabízí více jak čtyřicetimetrový obytný prostor s otevřenou kuchyní a jídelnou, velkou terasou přístupnou z obývacího pokoje umístěnou na střešní terase, prostornou ložnici a pokoj. Dále je k dispozici komfortní koupelna s vanou, sprchovým koutem, dvojumyvadlem a toaletou, samostatná toaleta, dvě šatny, technická místnost s přípravou na pračku a sušičku a vstupní hala.

Byt je vybaven ve vysokém standardu, podlahy jsou v obytných místnostech masivní dřevěné dubové, použita jsou široká a dlouhá kartáčovaná prkna s olejovanou povrchovou úpravou, v koupelně, toaletě a technické místnosti je použita velkoformátová keramická dlažba a obklad v imitaci mramoru světlé barvy. Omítky jsou ve všech obytných místnostech sádrové.

Okna jsou s historickou profilací s dvojskly v šedé barvě včetně kovových historizujících okenních kliček od firmy Berant v matném niklu. Vstupní dveře do bytu jsou vysoké, dvoukřídlé, obložkové, kazetové a protipožární, vnitřní dveře v bytě jsou vysoké, otočné, obložkové, kazetové ve světle šedé barvě. Koupelna je vybavena samostatně stojící designovou vanou z litého mramoru značky Polysan, klozety jsou značky Laufen, baterie Hansgrohe, sprchový kout Huppe.

Vytápění je samostatným plynovým kondenzačním kotlem Vailant s nepřímotopným 120 l zásobníkem na TUV. U vstupu do bytu je umístěn videotelefon, v bytě jsou datové rozvody pro TV a CETIN, součástí je rozvod elektronického zabezpečovacího zařízení s pohybovými čidly s klávesnicí u vstupu a magnety u dveří.

Součástí bytu je jedno venkovní parkovací stání umístěné na vlastním pozemku za rolovacími garážovými vraty a velmi prostorný sklep v umístěný v suterénu, kam se vám vejde veškeré vaše sportovní vybavení a mnoho dalšího.

 

1.NP

Máte zájem o tento byt? Ozveme se Vám...